Plavecká bója VS Madwave a Towfloat Swim Secure v 3 farbách

Reference: 1580

M2040 02 0 10W
4
21,00 €
S DPH

Bójka je skvelou pomôckou, ak sa chcete vydať na dlhšiu vzdialenosť a nie Ste si istí svojimi silami. Kedykoľvek sa o ňu môžete oprieť a oddýchnuť si, pretože bójka je dimenzovaná na udržanie hmotnosti dospelého človeka. Bójkou pripnutú k pásu si tak na otvorenej vode zaistíte aj viditeľnosť.

Farba
Quantity

  • Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia
  • POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 € POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 €
  • Individuálny prístup ku každému zákazníkovi Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Madwave VS aj Swim Secure Tow-float je plavecká bójka pre plavcov, ktorí preferujú plávanie na otvorenej vode. Vďaka tejto jasne farebné bójke Vás budú vidieť na veľkú vzdialenosť. Môžu Vás tak z brehu sledovať Vaši blízki, ktorí o Vás majú starosť, rovnako tak Vás s dostatočným predstihom uvidia lode mieriace k pobrežiu, alebo rybári. Bójkou pripnutú k pásu si tak na otvorenej vode zaistíte viditeľnosť.

Bójka je skvelou pomôckou, ak sa chcete vydať na dlhšiu vzdialenosť a nie Ste si istí svojimi silami. Kedykoľvek sa o ňu môžete oprieť a oddýchnuť si, pretože bójka je dimenzovaná na udržanie hmotnosti dospelého človeka.

Bójku si priviažete okolo pása pomocou popruhu, ktorého veľkosť možno ľahko nastaviť. Bójku ťaháte pri plávaní za sebou, nijako vám neprekáža a vďaka jej udržanie na hladine nekladie odpor, preto ani nepocítite, že ju so sebou máte.

Swim Secure Tow-float ponúkame v ružovej farbe a Madwave VS ponúkame v jasne oranžovej, zelenej vďaka ktorej Vás naozaj nikto vo vode neprehliadne! Veľkosť bójky pred nafúknutím je 39 x 25 cm.

VS Swim Buoy has been designed for triathlon and swimming in open water. Made in bright colours to make an athlete more visible on the surface and improve his safety during training and races. When necessary, the buoy can also be used as a support for resting.
When swimming, the buoy is attached to your waist by the long belt which doesnt hold down your movements in the water.

Súvisiace produkty