Plavecká bója TOW FLOAT 48x29cm v 2 farbách Zone3

Reference: 2063

Zone3
SA21SBTF114_OS
2
5056305712914
36
MOC 35 €
29,00 €
S DPH

Väčšia bója od Zone3, veľkosťou takmer rovnaká ako 28l dry bag ale bez úložného priestoru na veci. 

Farba
Quantity

  • Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia
  • POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 € POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 €
  • Individuálny prístup ku každému zákazníkovi Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Väčšia bója od Zone3, veľkosťou takmer rovnaká ako 28l dry bag ale bez úložného priestoru na veci. 

Zone3 Tow-float je plavecká bójka pre plavcov, ktorí preferujú plávanie na otvorenej vode. Vďaka tejto jasne farebné bójke Vás budú vidieť na veľkú vzdialenosť. Môžu Vás tak z brehu sledovať Vaši blízki, ktorí o vás majú starosť, rovnako tak Vás s dostatočným predstihom uvidia lode mieriace k pobrežiu, alebo rybári. Bójkou pripnutú k pásu si tak na otvorenej vode zaistíte viditeľnosť.

Bójka je skvelou pomôckou, ak sa chcete vydať na dlhšiu vzdialenosť a nie ste si istí svojimi silami. Kedykoľvek sa o ňu môžete oprieť a oddýchnuť si, pretože bójka je dimenzovaná na udržanie hmotnosti dospelého človeka.

Bójku si priviažete okolo pása pomocou popruhu, ktorého veľkosť možno ľahko nastaviť. Bójku ťaháte pri plávaní za sebou, nijako vám neprekáža a vďaka jej udržanie na hladine nekladie odpor, preto ani nepocítite, že ju so sebou máte.

Zone3 Tow-float ponúkame v jasne oranžovej a ružovej farbe, vďaka ktorej Vás naozaj nikto vo vode neprehliadne! Veľkosť bójky pred nafúknutím je 48 x 29 cm.

The Zone3 tow Float has been designed for those new to open water swimming and those required to wear a safety buoy when racing or training. It is ultra lightweight which provides virtually no drag and is available in two colours. Perfect for improving visibility when in open water.

It features an adjustable dual belt design which attaches securely around your waist; a leash ensures the buoy remains out of stroke range whilst swimming. The tow float comes complete with a valve for inflating and deflating and a carry handle.

In contrast with our best-selling 28L Safety Buoy & Dry Bag, it does not feature internal storage and is only a single layer of material. It is however approximately the same size with an inflated size of approx. 41x22cm and deflated 48 x 29cm.

Key Features

High visibility makes you easy to spot.
Heavy-duty PVC coated nylon waterproof outer material for strength and durability.
Extremely lightweight
Low drag when in the water.
Adjustable strap allows you to position the buoy in the water as desired.
Does not restrict your stroke as you tow the buoy behind you. 
Carry handle for ease of transport out of water. 

Súvisiace produkty