LAVA long distance TRISUIT triatlonový dres bez rukávov dámsky Zone3

Reference:

Zone3
MOC 239 €
199,00 €
S DPH

Najrýchlejší dres od Zone3, obzvlášť vhodný na dlhé triatlony.

Pohlavie
Farba
Veľkosť
Quantity

 • Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia
 • POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 € POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 €
 • Individuálny prístup ku každému zákazníkovi Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Napustené vodeodolnou látkou, pre nadľahčovanie pri plávaní. Podobný materiál ako SWIM SKIN, pri triatlonoch bez povolených neoprénov už nepotrebujte SWIM SKIN. 

 • Nový pruhovaný materiál AERO-STRIPE pre lepšiu aerodynamiku.
 • Tepelne lepené puzdro na ramenách pre dokonalú povrchovú úpravu a zníženie odporu.
 • Prémiové tkané textílie s vodoodpudivou vrstvou zaisťujú maximálny výkon a pohodlie počas pretekov.
 • Ergonomický dizajn panelov, strih a tkaniny navrhnuté na reguláciu teploty.
 • Extrémne kvalitná podložka Iron Performance od Cytech. Rozhodujúca pre vzdialenosti IM.
 • Špičkové talianske gripy na nohách pre maximálne pohodlie a podporu počas pretekov.
 • Veľké, funkčné vrecko na výživu počas pretekov.

Podrobný popis

Mnohonásobne ocenená kolekcia Lava je základom odolnosti Zone3 od jej uvedenia na trh v roku 2013 a odvtedy sa pokračuje v jej výskume a vývoji. Teraz plnohodnotná kolekcia mužských, ženských oblekov a ich jednotlivých častí, získali tie najlepšie talianske a francúzske materiály, ktoré odpudzujú vodu, optimalizujú aerodynamiku a zvyšujú pohodlie.

Oblek Lava bol testovaný na velodróme a medzinárodne schválený našimi elitnými atlétmi v roku 2019. Kombinuje pokročilé aerodynamické panely s vodoodpudivými vrstvami a povrchovou úpravou odolnou proti ťahu, aby bol naším vôbec najrýchlejším vytrvalostným oblekom rady Lava.

Medzi kľúčové vlastnosti patrí:

POUŽITÉ LÁTKY:

AERO-STRIPE– Inovatívny pruhovaný materiál z Talianska sa nachádza na raglánových rukávoch a hornej časti chrbta pre zlepšenie aerodynamiky. Tento textúrovaný materiál UPF-50 vytvára turbulencie cez kľúčové hraničné vrstvy počas vysokých rýchlostí na bicykli, čím znižuje odpor a zlepšuje časy pretekov.

Aeroforce Soft-Touch - Revolučná francúzska tkaná látka je použitá na hlavnom prednom a zadnom paneli a je mimoriadne príjemná na pokožku a technicky vyspelá. Je to jedna z najdrahších funkčných látok na trhu, ale keď ju vyskúšate, pochopíte prečo.

ZMYSEL PRE CIT:

Extrémne hladká a mäkká tkanina, ktorá je fantastická na pokožke, poskytuje extra podporu a kompresiu na nohách spolu s úplným vodoodpudivým povlakom. Tkanina je vysoko priedušná a odvádza pot, zatiaľ čo 360º streč zaisťuje úplnú voľnosť pohybu.

INTEGROVANÉ GRIPY NA NOHÁCH:

Prémiový taliansky dizajn využívajúci prírodné zlaté vlákna pre väčšie pohodlie. Tento rozšírený panel je spojený pre optimálne prispôsobenie a odolnosť proti oderu. Gripy udržujú látku na mieste počas bicykla a behu bez dodatočného švu, ktorý je vidieť na väčšine oblekov Tri. Táto tkanina je tiež vysoko priedušná, odvádza vlhkosť a je príjemná na telo, čo umožňuje skvelé prispôsobenie.

VÝKON:

Každá látka je starostlivo vybraná a umiestnená tak, aby sa zlepšil výkon, pohodlie a odolnosť.

Vyvážená kompresia je poskytovaná cez nohy vďaka starostlivo navrhnutému tvaru panelu a vysokému denierovému hodnoteniu látky Sensory. To zlepšuje podporu svalov a pomáha zvýšiť prietok krvi z nôh, čím sa znižuje množstvo hromadenej kyseliny mliečnej a pomáha to zlepšiť vytrvalosť a vytrvalosť.

Úplne nová vložka „Iron Performance“: Navrhnutá spoločnosťou Cytech, jedným z popredných svetových výrobcov podložiek v Taliansku. Pravdepodobne jedným z najdôležitejších aspektov pretekov na tejto vzdialenosti je pohodlie na sedle. Perforovaná laminácia podložky poskytuje vynikajúcu priedušnosť a rýchle schnutie. Pena s vysokou hustotou poskytuje väčšiu výplň a ochranu pri jazde na bicykli. Vysoká úroveň elasticity vložky tiež maximalizuje voľnosť pohybu pri plávaní a behu.

 • Pohodlný dizajn v celom tele vám umožňuje maximalizovať výkon pri plávaní, bicyklovaní a behu.
 • Štýlové potlače: Aby ste vyzerali perfektne v deň pretekov a cítili sa pripravení bojovať
 • Štýlové ploché šitie: Navrhnuté pre maximálnu pevnosť a minimálne nepohodlie.
 • Vrecká na uloženie výživy: nachádzajú sa na zadnej strane a sú navrhnuté s tepelne lepeným krytom, ktorý umožňuje uloženie gélov a uľahčuje ich prístup počas jazdy na bicykli alebo behu.
 • Celková ochrana zipsu: Na zakrytie vnútornej strany zipsu sa používajú mäkké tkaniny, ktoré sú kombinované s prekrytím, aby sa minimalizovalo nepohodlie spôsobené zipsom na hrudi.

Súvisiace produkty