Terraprene® VISION dámsky plavecký neoprén Zone3

Reference:

Zone3
MOC 499 €
369,00 €
S DPH

Skvelý neoprén pre začiatočníkov ale aj profesionálov, podložený množstvom recenzií od majiteľov tohto neoprénu, ktorí ho chvália za flexibilitu, vztlak a rýchlosť. 

Veľkosť
Quantity

  • Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia
  • POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 € POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 €
  • Individuálny prístup ku každému zákazníkovi Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Nový neoprén Vision robí obrovský skok vpred na ceste udržateľnosti ZONE3. Prvý svojho druhu, obsahuje prelomový nový materiál od Yamamota – Terrapene.

Terraprene je špičková biodegradovateľná guma, ktorá po dosiahnutí konca životnosti môže byť biologicky odbúrateľná za 2 roky. Terraprene si zachováva úroveň výkonu široko používaného materiálu Yamamoto SCS používaného v iných top neoprénoch.

Ultra strečový materiál umožňuje maximálny rozsah pohybu a poskytuje vám voľnosť a možnosť pohybovať sa bez obmedzení a podávať čo najlepší výkon. Ideálne pre začiatočníkov, skúsených plavcov a tých, ktorí chcú prejsť na vyšší výkon alebo flexibilnejší neoprén.

- Novinka pre rok 2024, prelomový terrapénový biologicky odbúrateľný neoprén a prispôsobený profil najlepešieho  možného vztlaku.

- Panel B.R.E Body Rotation Enhancement na prednej časti hrudníka, ktorý pomáha maximalizovať vzdialenosť na jeden záber a rotáciu tela počas plávania.

- Použitie 10 rôznych materiálov na maximalizáciu výkonu, pohodlia a odolnosti.

- Neoprénový oblek s 5 mm vztlakovými panelmi na trupe a predných nohách, ako aj Aerodome na bedrových paneloch, ktoré poskytujú výraznú podporu jadra.

Súvisiace produkty