TRAIL TANK Top Postural pánsky, dámsky COMPRESSPORT

Reference: 1373

COMPRESSPORT
1373
MOC 78 €
69,00 €
S DPH

Táto rada dámskeho trailového trička bez rukávov POSTURAL TANK TOP prináša nové prevedenie vreciek, a to vo forme dvojkapsy na chrbte. Tričko je vyrobené z 3D THERMO ULTRA tkaniny, ktorá dobre odvádza pot a zaistí Vám neustály pocit sucha.

Pohlavie
Farba
Veľkosť
Quantity

  • Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia
  • POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 € POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 €
  • Individuálny prístup ku každému zákazníkovi Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

TRAILOVÉ TANK TOP POSTURAL:

Táto rada dámskeho trailového trička bez rukávov POSTURAL TANK TOP prináša nové prevedenie vreciek, a to vo forme dvojkapsy na chrbte. Tričko je vyrobené z 3D THERMO ULTRA tkaniny, ktorá dobre odvádza pot a zaistí Vám neustály pocit sucha. Toto tričko si zamilujete ale hlavne vďaka príjemnému materiálu! Ľahko vyvýšený a maximálne prispôsobivý lem okolo krku vám dopraje voľnosť pohybu a eliminuje vznik odrenín.

Toto nové tričko na beh v teréne nielen dobre vyzerá, ale je doslova prešpikované najnovšími materiálmi a spôsobmi ich spracovania. Potrebujete na svoje horské dobrodružstvá tričko, ktoré má skvelú termoreguláciu, nikde neškrtí, nedrie a ešte nahradí bežeckú ľadvinku? Potom o tomto kúsku uvažujete správne!

Ultraľahký, skvele priľnavý, rýchloschnúci, bezšvový a čo do pocitu vyšpičkovaný materiál vám dopraje bezchybnú termoreguláciu počas vášho výkonu. V oblasti ramien a rúk na vás čaká materiál 3D Thermo Ultralight, u ktorého je pohodlie na prvom mieste! Čo ocení každý trailový bežec či triatlet či už na krátkych šprint tratiach alebo na kráľovskom Ironmane. V bedrovej časti je navrhnutá dvojvrecko, ktorá vám umožní praktickú organizáciu vo veciach, ktoré máte pri sebe. Mierne kompresná časť v oblasti chrbta, vám zaistí správne držanie tela aj pri tých najintenzívnejších momentoch vášho výkonu na podporenie správneho hlbokého dýchania.

Súvisiace produkty