NUTREND kĺbová výživa FLEXIT 180kps

Reference: 1537

Nutrend
1537
8,90 €
S DPH

Vo výrobku je použitý výhradne 97% enzymaticky štiepený hydrolyzát želatíny s vysokou biologickou hodnotou. Na rozdiel od nehydrolyzovaných bielkovín, ktoré musí organizmus v tráviacom trakte sám hydrolyzovať (štiepiť), je hotový hydrolyzát želatíny vysoko funkčný, okamžite využiteľný a ľahko stráviteľný.

Quantity

  • Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia
  • POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 € POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 €
  • Individuálny prístup ku každému zákazníkovi Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Nutrend Flexit Gelacoll 180 kapslí  

  • Dlhodobá ochrana kĺbov.
  • Dynamická regenerácia
  • Kolagénna bielkovina + MSM
  • Želatínové kapsule s obsahom koncentrovaného vysoko účinného hydrolyzátu želatíny (97% kolagénne bielkovina) a MSM.
  • Určené pre: výživu a obnovu chrupaviek kĺbov a väziva zmiernenie opotrebovania kĺbov pri fyzickej záťaži, najmä pri športe a nadváhe (neobsahuje cukor!) Podporu rastu a kvality vlasov, kože a nechtov doplnenie výživy pri artróze.
  • Kolagénna bielkovina (hydrolyzát želatíny) - zdroj širokého spektra aminokyselín a peptidov, spolupôsobiacich pri tvorbe kolagénu, celkom nevyhnutných pre správny vývoj, výživu a ochranu chrupaviek všetkých kĺbov, kvalitu vlasov, kože a nechtov. Vo výrobku je použitý výhradne 97% enzymaticky štiepený hydrolyzát želatíny s vysokou biologickou hodnotou. Na rozdiel od nehydrolyzovaných bielkovín, ktoré musí organizmus v tráviacom trakte sám hydrolyzovať (štiepiť), je hotový hydrolyzát želatíny vysoko funkčný, okamžite využiteľný a ľahko stráviteľný.
  • MSM (Methylsulfonylmethan) - organická zlúčenina síry, ktorá sa bežne vyskytuje v ľudskom tele. Zúčastňuje sa pri tvorbe štruktúry vlákien kolagénu. Vďaka svojej antioxidačnej aktivite napomáha brániť poškodzovaniu chrupavky vplyvom voľných radikálov, súčasne čiastočne napomáha eliminovať stavy bolesti. Síra v MSM napomáha tvorbe základných aminokyselín metionínu a cysteínu.

 

Dávkovanie:

Základná doporučená dávka: 4 -6 kapslí denne rozdelené medzi jedlami až do spotrebovania jedného balenia. Pri športe, nadváhe av prípade ťažšieho poškodenia kĺbov a spojivového tkaniva, pri zlom stave vlasov a nechtov: 8 kapslí denne medzi jedlami. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.  

Použitie:

Podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsle a zapite dostatočným množstvom športového nápoja (napr. UniSport). Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsule nevysypávajte a nehryzte! Po otvorení skladujte pri teplote 10 - 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov.  

Zloženie:

Hydrolyzát želatíny, želatínové kapsuly, methylsulfonylmethan  

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.  

Balenie: 180 kapslí 

Súvisiace produkty