• Výpredaj!

Veľ.S páperová vetrovka MAC In SAC DOPREDAJ

Reference: 2102

2102
1
MOC 99 €
39,00 €
S DPH

Obojstranná páperová bunda Polar od značka Mac in a Sac vás zahreje všade, kde bude potrebné. Bundu jednoducho zbalíte do malého skladného balíčka.

Quantity

  • Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia Garantujeme vrátenie peňazí do 10 dní od doručenia
  • POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 € POZOR - Doručenie zdarma pri nákupe nad 99 €
  • Individuálny prístup ku každému zákazníkovi Individuálny prístup ku každému zákazníkovi

Obojstranná páperová bunda Polar od značka Mac in a Sac vás zahreje všade, kde bude potrebné. Bundu jednoducho zbalíte do malého skladného balíčka.

Vetrovka Polar od firmy Mac in a Sac oceníte pre jej výhrevnosť, skladnosť a praktickosť.

Ako výplň je použité veľmi kvalitné kačacie perie, je preto ideálny ako záložný izolačná vrstva. Bundu možno mať neustále so sebou v batohu, zbalenú v priloženom vaku. Keď sa počasie zhorší, jednoducho ju vytiahnete a nasadíte.

Už vás nebaví okukaná farba vašej bundy? Chcete ladiť s niečím / niekým iným? Alebo ste sa zašpinili, spotili? Potrebujete byť lepšie viditeľní na bicykli, festivale alebo akejkoľvek spoločenskej akcii, kde hrozí, že niekomu zmiznete z očí, alebo naopak potrebujete byť nenápadnejšie? Nie je nič jednoduchšie ako bundu otočiť a máte hneď k mání novú, druhú farebnú variantu.

Či už ju obrátite tak či tak, nájdete na nej dve šikovné vrecká (jeden pár vreciek je spoľahlivejšie, na zips, druhý je voľne otvorený). Bunda disponuje vodným stĺpcom 1 000 mm. Síce u nej nenájdete kapucňu, ale o to menej váži a zaberie miesta, nič vám neprekáža pod batohom.

Unisex,  veľkosť S (dámska M a pánska S)

Súvisiace produkty